GrandeVita - Karlínská brána zdraví

GrandeVita vznikla na jaře roku 2008. Podělit se o předchozí 14-letou praxi tvorby a porozumění vnitřního a vnějšího prostředí jednotlivce i celku, prostřednictvím výživy člověka, veganského makrobiotického životního stylu, preventivní energetické medicíny, homeopatie, očistných technik, jógy podle Iyengara, astrologie, numerologie, Feng Shuej a  I-tingu a dalšího, je jedním ze stěžejních pilířů vzniku GrandeVity.

GrandeVita nabízí nejprospěšnější potraviny současné doby dostupné pro každodenní použití, z těchto potravin také vyrábí hotová jídla a nabízí kurzy, jak chutně vařit. Pro zákazníky je připraven kompletní servis, při prvním setkání s jáhly, pohankou nebo mořskými řasami, je možné rovnou ochutnat produkty z nich a následovně se s nimi naučit pracovat na sobotních kurzech.

O každém výrobku poskytujeme informace

Historie projektu

Hlavní impulz k realizaci GrandeVity mi dal můj tatínek, kterého na Štedrý den 2007 zasáhl mozkový infarkt. Během okamžiku se z činorodého aktivního a vzdělaného člověka stal ležící, nemluvící, napůl ochrnutý pacient, který dalších osm měsíců bezvýsledně bojoval o návrat do života. Jedna z přirozených cest ke zdraví může být onemocnění a včasná změna zkvalitnění stravování a životního stylu. Je mi velmi líto, že v případě mého otce, změny ke zdraví již nebylo možné provést.

V hluboké úctě patří moje největší poděkování mému otci, který mne naučil jít v životě svou originální cestou, a který si i přes akademické vzdělání uměl vyrobit lžíci na boty nebo postavit zeď.

Další poděkování patří všem mým učitelům a lidem, kteří mi vždy byli ochotni poskytnou radu, jedli moje produkty, zejména ze začátku mé praxe, podporovali mne a říkali, že sušenky, s kterýma se daly zatloukat hřebíky jsou dobré.

Velkou ctí je mi vařit na letních kurzech jógy ing. Mileny Rakové, které probíhají již 11 rokem a obvykle končí šesti chodovou hostinou. Děkuji všem strávníkům za veškerá ocenění.

Poděkování také patří všem lidem, kteří mi umožnili realizovat projekt GrandeVity v Křižíkově ulici č.49, a kteří GrandeVitu podporují.

Celý prostor jsem projektoval podle principů Feng-Shuej a Metody 9 Hvězd, barevné malování a nábytek pochází z vlastní výroby.

Naši uživatelé

 

Tříletý chlapeček tluče lžící o stůl a piští " polévku, polévku.." maminky s dětma, které se chodí po aktivitách z Áčka najíst....obchodní oddělení z Hiltonu patří mezi návštěvníky GrandeVity milující kus-kus, pohankové karbanátky a polévky, další pravidelní návštěvníci z firmy Deloitte, milují sladkosti, stejně jako kojící maminky, které si chodí na mandlovou kostku, jahelné koule a celozrnné záviny a obilnou kávu, stálí zákazníci z okolích firem a škol i vzdálených míst, sousedé a přátelé, holky z Vnitra a náhodní kolemjdoucí.