Kniha návštěv

Datum 04.04.2012

Vložil Hanka

Titulek pochvala místní kuchyně

Odpovědět

Musím říci, že toto místo je naprosto úžasné - jak svým prostředím, tak nabízenými jídly a celkovou atmosférou. Následkem jedné náhodné cesty kolem Grande Vity teď v podstatě už nechodím na oběd nikam jinam :-) Mohu jen doporučit. Jediným problémem je, že za chvíli už zřejmě nebude stačit kapacita obchodu a tři stolky pro hosty.

Datum 28.08.2012

Vložil Vítek

Titulek Re: pochvala místní kuchyně

Odpovědět

děkujeme za pochvalu, velmi nás těší vaše spokojenost a ocenění, uvažujeme o rozšíření Grandevity o jídelnu,která se objeví ve správný čas na správném místě a se správnými lidmi!

Datum 18.03.2021

Vložil ExWbCrix

Titulek Один из лучших кошельков

Odpovědět

Удобный криптовалютный кошелек www.exwb.ru

Datum 15.09.2021

Vložil EdwinQuity

Titulek Re: pochvala mistni kuchyne

Odpovědět

Портал на котором собраны все строительные статьи, будет полезен всем


Datum 10.01.2013

Vložil Magda

Titulek rozšíření o jídelnu

Odpovědět

Dobrý den, jsem ráda, že mi kolegyně ukázala toto zcela výjimečné místo. Jsem z místní kuchyně nadšená a ráda se vracím a nápady zkouším aplikovat i doma. Škoda, že už uplynulo poměrně hodně času od zmínky o uvažované jídelně. Proto bych se ráda zeptala, jestli tyto úvahy pokročily... :-)
Děkuji a přeji mnoho úspěchů v novém roce.

Datum 04.06.2013

Vložil Veronika Bartakova

Titulek Obedy v Grandevita

Odpovědět

Vcera jsem si vyzvedla veceri z Grandevita - celozrnne rizoto, brokolicovou polevku a pohankovy karbantek a bylo to absolutne vytecne!!!

Datum 09.10.2013

Vložil Pavla

Titulek Skvělé jídlo!

Odpovědět

Dnešní oběd (knedlo, sejtan, zelo) byl opět výtečný! A jablkový koláč... mmmmm.... asi se mi o nem bude i zdát :-) Za chvíli mne odnaučíte vařit ;-)

Datum 14.03.2014

Vložil Petra

Titulek Uzasne jidlo a skvele zakusky

Odpovědět

Dobry den, dnes jsem poprve navstivila Grande Vitu a jsem nadsena. Obed by velice chutny, skvela zeleninova polevka a nocky s cizrnou byly mnam. Koupila jsem si s sebou zakusky a neodolala jsem orechovemu a ochutnala. Je bajecny, krasne vlacny. Preji hodne uspechu a stesti. :-)

Datum 13.05.2014

Vložil Lucie

Titulek Super jídlo

Odpovědět

Dneska sem v GrandeVita jedla poprvé teplý jídlo a byla to fakt lahůdka. Ovesný noky byly hrozně dobrý. A pak ještě pohankovej karbanátek... Takhle dobře jakože chuťově a zároven fakt i kvalitně a vyváženě sem se hodně dlouho v restauraci nenajedla. Takže moc děkuju a určitě zas někdy přijdu.:)
Lucka

Datum 15.05.2014

Vložil Natálie

Titulek velká pochvala

Odpovědět

Tuto restauraci vřele doporučuju všem lidem, protože chutná nejen makrobioticky stravujícím se lidem, ale i ostatním. Dnešní oběd byl opět skvělý! Nikam jinam už na obědy nechodím :)